مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 4 =

قیمت خرید بذر کاکتوس میوه دار

آنچه در این مقاله می خوانید ...

مدل های مختلف بذر کاکتوس میوه دار قیمت بذر کاکتوس میوه دار چگونه تعیین می شود؟

بذر کاکتوس میوه دار قیمت های مختلفی دارد. متفاوت بودن قیمت بذر کاکتوس به دلیل انواع مختلف این گیاه است. کاکتوس گیاهی بسیار خاص و زیبا است که با شکل منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری دارد.

از این رو عرضه و تقاضای این گیاه بالا بوده و قیمت های مختلفی دارند. این گیاه به طور کلی به سه قسمت و یا سه خانواده تقسیم می شوند. نام این سه خانواده پر سکیه، سرئوس و اوپنتیا می باشد. هرکدام از این نژادها دارای زیر مجموعه های فراوانی از گیاهان کاکتوس هستند که هرکدام به خاطره شکل ظاهری قیمت های متفاوتی دارند.

در این بین خانواده اوپنتیا که اکثر کاکتوس های میوه دار از این نژاد می باشند ارزشمند تر و بهای آنها بیشتر است.

قیمت خرید بذر کاکتوس میوه دار

مدل های مختلف بذر کاکتوس میوه دار

مدل های مختلف بذر کاکتوس میوه دار

زمانی کاکتوس مختص قاره آمریکا شمالی و آمریکای جنوبی و بیشتر در آمریکای جنوبی یافت می شد اما امروزه کاکتوس های میوه دار توسط مردم پخش شده و در همه جای دنیا یافت می شود.

این گیاه به دلیل اینکه در فصل بهار گل های ریز بسیار زیبایی می دهند و همچنین میوه هایی که در فصل تابستان به بار می نشینند، بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. مدل های مختلفی از گیاه کاکتوس میوه دار وجود دارد. از این مدلها می توان به میوه پریکلی که از کاکتوس نو پال می روید اشاره کرد.

همچنین مدلی دیگر وجود دارد که به آن کاکتوس پیتایا می گویند. این مدل کاکتوس محبوبترین کاکتوس به شمار می رود. در کشورهایی مانند مکزیک، ژاپن، چین، تایوان، ویتنام و … می روید. دلیل محبوبیت این گیاه هم میوه ی آن است که به آن دراگون فروت یا میوه اژدها اطلاق می شود.

قیمت بذر کاکتوس میوه دار چگونه تعیین می شود؟

قیمت بذر کاکتوس میوه دار چگونه تعیین می شود؟قیمت بذر کاکتوس میوه دار در فصول سال مختلف است. زیرا کاکتوس فقط در ماه خاصی کاشته می شود و نیاز به مراقبت ویژه ای دارد. از این رو این بذر در فصل های گرم تر مانند تابستان و بهار قیمت نسبتا بالاتری دارند.

همچنین علت دیگه ای که در قیمت بذر کاکتوس میوه دار تاثیر گذار است، تازه بودن بذر است. بذر این گیاه مانند هر موجود زنده ی دیگری انقضایی دارد. بذر کاکتوس باید در شرایط خاص آب و هوایی نگه داشته شود تا قابل استفاده قرار گیرد.

هر نوع گیاهی باید در دمایی خاص نگهداری شود و بذر های گیاه کاکتوس میوه دار نیز از این قائده مستثنی نیستند. این بذرها باید در دمای خاص خود قرار بگیرند و اگر در دمای پایین تر و بالا تر باشند، از کیفیت آنها کاسته می شود و در نهایت در قیمتها تاثیر به سزایی دارد.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *